Кутии
Вентилатор ENDORFY Stratus 120 PWM ARGB White - EY4A020
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 60896
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Продуктов код | EY4A020 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 |
| Обороти на вентилатора | 200 - 1400 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 41.8 |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 60 месеца |
| Други | ARGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!