Кутии
Вентилатор ENDORFY Zephyr 80 - Черен
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 53828
Купи на изплащане
| Производител | Endorfy |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | FDB |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2100 (±10%) |
| Поток на въздух (CFM) | 23.4 |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!