Кутии
Вентилатор Evercool 120x120x25 2 ball bearing 2900rpm - EC12025HH12BA
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17565
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC12025HH12BA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2900 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 103.33 CFM / 175.56 m3/h |
| Ниво на шум | < 47 dBA |
| Ампераж (A) | 0.85 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 10.2 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!