Кутии
Вентилатор Evercool 120x120x25 EL Bearing (1200rpm) 12025SL12EA
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17698
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC12025SL12EA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | EL Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 44.71 CFM / 75.96 m3/h |
| Ниво на шум | < 26 dBA |
| Ампераж (A) | 0.11 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.31 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!