Кутии
Вентилатор Evercool 20x20x8 1Ball (5V, 11000RPM) - EC2008M05CA
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17666
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | 0.95 CFM / 1.61 m3/h EC2008M05CA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 20 mm |
| Вид лагер | Ball Bearing |
| Размер [mm] | 20 x 20 x 8 mm |
| Обороти на вентилатора | 11000 RPM |
| Ниво на шум | < 21.3 dBA |
| Ампераж (A) | 0.16 A |
| Волтаж | 5 V |
| Мощност (W) | 0.8 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!