Кутии
Вентилатор Evercool 40x40x28 2 ball bearing 12000rpm - EC4028HH12BA
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17566
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC4028HH12BA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 40 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 40 x 40 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 12000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 18.94 CFM / 32.18 m3/h |
| Ниво на шум | < 46 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 5.28 W |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Конектори | 3 Pin |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!