Кутии
Вентилатор Evercool 40x40x7 1Ball (5500 RPM) EC4007M12CA
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17715
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC4007M12CA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 40 mm |
| Вид лагер | Ball Bearing |
| Размер [mm] | 40 x 40 x 7 mm |
| Обороти на вентилатора | 5500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 6.58 CFM / 11.18 m3/h |
| Ниво на шум | < 25 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.08 W |
| MTBF (часове за функциониране) | 35000 |
| Конектори | 3 Pin |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!