Кутии
Вентилатор Evercool 50x50x20 EL Bearing (4500 RPM) EC5020M12EA
2.00 €
/ 3.91 лв.
Спечели 2 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17722
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC5020M12EA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 50 mm |
| Вид лагер | EL Bearing |
| Размер [mm] | 50 x 50 x 20 mm |
| Обороти на вентилатора | 4500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 13.49 CFM / 22.92 m3/h |
| Ниво на шум | < 24 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.04 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!