Кутии
Вентилатор Evercool 70x70x15 2Ball (3500 RPM) EC7015M12BA
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17631
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC7015M12BA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 70 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 70 x 70 x 15 mm |
| Обороти на вентилатора | 3500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 27.96 CFM / 47.5 m3/h |
| Ниво на шум | < 34 dBA |
| Ампераж (A) | 0.26 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.12 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!