Кутии
Вентилатор Evercool 70x70x15 5V EL (3000 RPM) EC7015L05EA
5.00 €
/ 9.78 лв.
Спечели 5 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17679
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC7015L05EA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 70 mm |
| Вид лагер | EL Bearing |
| Размер [mm] | 70 x 70 x 15 mm |
| Обороти на вентилатора | 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 25.19 CFM / 42.8 m3/h |
| Ниво на шум | < 30 dBA |
| Ампераж (A) | 0.3 A |
| Волтаж | 5 V |
| Мощност (W) | 1.5 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!