Кутии
Вентилатор Evercool 80x80x38 220V 2 ball bearing 2300rpm
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17563
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC8038A2HBL |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 38 mm |
| Обороти на вентилатора | 2300 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 21 CFM / 35.68 m3/h |
| Ниво на шум | < 23 dBA |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 220 V AC |
| Мощност (W) | 12 W |
| Конектор | 2 заголени кабела |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Гаранция | 6 месеца |
| Други | Алуминиево тяло |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!