Кутии
Вентилатор Evercool 92x92x25 24V EL (2200 RPM) - 9225M24EA
4.00 €
/ 7.82 лв.
Спечели 4 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17703
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC9225M24EA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | EL Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 40.9 CFM / 69.49 m3/h |
| Ниво на шум | < 25 dBA |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 24 V DC |
| Мощност (W) | 1.92 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 40000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!