Кутии
Вентилатор Evercool 92x92x25 2Ball (3000 RPM) - 9225HH12BA
6.00 €
/ 11.73 лв.
Спечели 6 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17709
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC9225HH12BA |
| Тип | Вентилатор |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 3000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 61.51 CFM / 104.51 m3/h |
| Ниво на шум | < 35 dBA |
| Ампераж (A) | 0.27 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 3.24 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Гаранция | 6 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!