Кутии
Вентилатор Evercool Fan 80x80x25 2Ball Bearing 1000-4000rpm PWM - EC8025TH12BP
7.00 €
/ 13.69 лв.
Спечели 7 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31616
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC8025TH12BP |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 4000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 48.22 CFM |
| Ниво на шум | 37.0 dBA |
| Ампераж (A) | 0.34 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 4.08 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 ч |
| Цвят | Червен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!