Кутии
Вентилатор Evercool Fan 92x92x25 220V 2 ball bearing 2500rpm - EC9225A2HBL
8.00 €
/ 15.65 лв.
Спечели 8 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20154
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC9225A2HBL |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | 2 Ball Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 38 CFM / 64.56 m3/h |
| Ниво на шум | < 35 dBA |
| Ампераж (A) | 0.07 A |
| Волтаж | 220 V AC |
| Мощност (W) | 13 W |
| Конектор | 2 bare wire |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 50000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Aluminum body |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!