Кутии
Вентилатор Evercool Fan 92x92x25 Sleeve 2200rpm - EC9225M12SA
3.00 €
/ 5.87 лв.
Спечели 3 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20156
Купи на изплащане
| Производител | Evercool |
| Продуктов код | EC9225M12SA |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | Sleeve Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 40.9 CFM / 69.49 m3/h |
| Ниво на шум | < 25 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.8 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 25000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!