Кутии
Вентилатор Fractal Aspect 12 PWM Black
14.00 €
/ 27.38 лв.
Спечели 14 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 25531
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-F-AS1-1203 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 13 – 56 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.23 – 2.34 mm H2O |
| Ниво на шум | <10 – 33.2 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.37 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.68 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 90.000 h |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!