Кутии
Вентилатор Fractal Aspect 14 RGB PWM Black 3X
44.00 €
/ 86.06 лв.
Спечели 44 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 25543
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-F-AS1-1407 |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500 – 1700 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 20 – 78 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.30 – 2.05 mm H2O |
| Ниво на шум | <10 – 35.5 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.24 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.5 W |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 90.000 h |
| Брой поддържани вентилатори | 3 |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Включени аксесоари | Комплект от 3 бр. вентилатори |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!