Кутии
Вентилатор FRACTAL DESIGN 120MM PRISMA AL-12 RGB PWM
19.00 €
/ 37.16 лв.
Спечели 19 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14367
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-FAN-PRI-AL12-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | LLS |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 85.71 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.78 mmH2O |
| Ниво на шум | 32.7 dB(A) |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Мощност (W) | 2.16W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 100,000 |
| Тегло | 169гр |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!