Кутии
Вентилатор Fractal Momentum 12 Black 120mm - FD-F-MO1-1201
26.00 €
/ 50.85 лв.
Спечели 26 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57544
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-F-MO1-1201 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%) |
| Поток на въздух (CFM) | 67,34 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2,51 mm H2O |
| Ниво на шум | 31,3 dbA |
| Ампераж (A) | 0,2 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!