Кутии
Вентилатор Fractal Momentum 12 RGB Black 120mm - FD-F-MR1-1201
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57546
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-F-MR1-1201 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 (±150) – 2200 rpm (± 10%) |
| Поток на въздух (CFM) | 62,44 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2,42 mm H2O |
| Ниво на шум | 28,03 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0,2A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!