Кутии
Вентилатор Fractal Momentum 14 RGB BLACK 3PACK 3 x 140mm Fans - FD-F-MR1-1403
91.00 €
/ 177.98 лв.
Спечели 91 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61009
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-F-MR1-1403 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 mm |
| Обороти на вентилатора | 350 (±150) – 1800 rpm (± 10%) |
| Поток на въздух (CFM) | 74,39 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2,45 mm H2O |
| Ниво на шум | 28 dBA |
| Ампераж (A) | 0,17 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
