Кутии
Вентилатор Fractal PRISM AL-18 RGB PWM 180mm
41.00 €
/ 80.19 лв.
Спечели 41 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 31483
Купи на изплащане
| Производител | Fractal |
| Продуктов код | FD-FAN-PRI-AL18-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 180 mm |
| Вид лагер | LLS |
| Размер [mm] | 180 x 180 x 38 mm |
| Обороти на вентилатора | 300 – 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 43.1 – 146.8 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.44 – 2.50 mmH2O |
| Ниво на шум | 14.9 – 37.4 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.35A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Брой витла | 7 |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!