Кутии
Вентилатор GIGABYTE AORUS EZ CHAIN 120 Black ARGB
17.00 €
/ 33.25 лв.
Спечели 17 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 50635
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GP-ECFAN1201 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 600 - 2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 60 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.75 mmH20 (Max) |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | DAISY-CHAIN технология за свързване |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!