Кутии
Вентилатор Kolink Umbra X 120mm ARGB High Performance PWM, Черен
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 44668
Купи на изплащане
| Производител | Kolink |
| Продуктов код | PGW-FN-KOL-018 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1800 об/мин |
| Поток на въздух (CFM) | 97.2 CFM |
| Ниво на шум | 30 dBA |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!