Кутии
Вентилатор Lian Li UNI FAN CL Wireless ARGB PWM Reverse - 120 mm Бял
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61307
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G99.12RCL1W1W.00 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 28 mm |
| Обороти на вентилатора | 250 - 2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 122.87 m³/h |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | RGB подсветка Дигитален RGB контролер включен в комплекта |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!