Кутии
Вентилатор Lian Li UNI SL-INF 120, ARGB White
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33666
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2100 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 61.3 CFM (Maximum) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.66 mmH2O (Maximum) |
| Ниво на шум | 29 dBA |
| Ампераж (A) | ≧50mA |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!