Кутии
Вентилатор Lian-Li UNI SL-INF Reverse Blade 140 ARGB PWM White
29.00 €
/ 56.72 лв.
Спечели 29 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49893
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G99.14RSLIN1W.00 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Хидравличен |
| Размер [mm] | 140 x 142 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 0.200 - 1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 71.6 |
| Ниво на шум | 28.6 dB |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Конектор | 4 PIN 3 PIN 5V ARGB Header на дъното или контролер |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!