Кутии
Вентилатор Montech AX120 PWM Fan 120mm ARGB White
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49002
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Продуктов код | MONTECH-AX120-PWM-WH |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Rifle Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 800-1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 59.00 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.80 mmH2O |
| Ниво на шум | 27 dBA |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| MTBF (часове за функциониране) | 80000 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Cable length 50cm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!