Кутии
Вентилатор Noctua 120mm 5V NF-F12-5V-PWM
24.00 €
/ 46.94 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17188
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-F12-5V-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 5 V |
| Мощност (W) | 0.75 W |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Конектори | USB; 4 pin PWM |
| Включени аксесоари | 30см удължителен кабел; NA-AV1 анти-вибрационни крепежи; USB захранващ адаптер; OmniJoin адаптер; Винтове |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | Дупки за монтаж 105x105мм |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!