Кутии
Вентилатор Noctua 120mm NF-A12x25-LS-PWM
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27343
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | A12x25 LS-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 900-1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 32.78 CFM / 55.7 m3/h (39,4 m³/h with L.N.A.) |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.82 mmH2O |
| Ниво на шум | 12.1 dBA (7,6 dBA with L.N.A.) |
| Ампераж (A) | 0.05 A |
| Волтаж | 12V / 5V |
| Мощност (W) | 0.6 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150,000 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!