Кутии
Вентилатор Noctua 120mm NF-A12x25-PWM
НАЙ-ПРОДАВАН
30.00 €
/ 58.67 лв.
Спечели 30 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17211
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A12x25-PWM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 450-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 60.09 CFM / 102.1 m3/h |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.14 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.68 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Включени аксесоари | 4-pin 30см у-образен удължителен кабел; NA-AV2 анти-вибрационни крепежи; Анти-вибрационно уплътнение за радиатори за водно охлаждане; Винтове |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!