Кутии
Вентилатор Noctua 120mm NF-A12x25-PWM Bulk
21.99 €
/ 43.01 лв.
Спечели 21 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 53970
Купи на изплащане
Без кутия, само вентиалтори!
| Производител | Noctua |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Поток на въздух (CFM) | 60.09 CFM / 102.1 m3/h |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.14 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.68 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | Без кутия |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!