Кутии
Вентилатор Noctua 120mm NF-F12 PWM Chromax.black.swap - NF-F12-PWM.CH.BK.S
НАЙ-ПРОДАВАН
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17921
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-F12-PWM.CH.BK.S |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 54.97 CFM / 93.4 m3/h |
| Ниво на шум | 22.4 dBA |
| Ампераж (A) | 0.05 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.6 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Включени аксесоари | 4x NA-AVP1 черни антивибрационни подложки; 4x NA-AVP1 сини антивибрационни подложки; 4x NA-AVP1 зелени антивибрационни подложки; 4x NA-AVP1 червени антивибрационни подложки; 4x NA-AVP1 бели антивибрационни подложки; 4x NA-AVP1 жълти антивибрационни подложки; 4x винтове |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!