Кутии
Вентилатор Noctua 120mm NF-S12B redux 1200 PWM
14.00 €
/ 27.38 лв.
Спечели 14 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 24551
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-S12B-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 |
| Обороти на вентилатора | 400 - 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 59.21 CFM / 100.6 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.31 mmH2O |
| Ниво на шум | 18.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.075 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.9 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Сив |
| Брой витла | 7 |
| Дължина | 40 см (кабел) |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!