Кутии
Вентилатор Noctua 120x120x15mm NF-A12x15 PWM chromax.black.swap
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 16954
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A12x15-CH.BK.S |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 15 mm |
| Обороти на вентилатора | 450-1850 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 55.44 CFM / 94.2 m3/h |
| Ниво на шум | 23.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.13 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.56 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Включени аксесоари | 8x NA-AVP7 chromax.black черни анти-вибрационни подложки; 8x NA-AVP7 chromax.blue сини анти-вибрационни подложки; 8x NA-AVP7 chromax.green зелени анти-вибрационни подложки; 8x NA-AVP7 chromax.red червени анти-вибрационни подложки; 8x NA-AVP7 chromax.white бели анти-вибрационни подложки; 8x NA-AVP7 chromax.yellow жълти анти-вибрационни подложки; 4x винтове |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!