Кутии
Вентилатор Noctua 140mm NF-A14 iPPC-2000 PWM
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17513
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A14-iPPC-2000-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 500-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 107.42 CFM / 182.5 m3/h |
| Ниво на шум | 31.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.18 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.16 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!