Кутии
Вентилатор Noctua 140mm NF-P14s-redux-1200
16.00 €
/ 31.29 лв.
Спечели 16 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17929
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-P14s-redux-1200 |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 64.92 CFM / 110.3 m3/h |
| Ниво на шум | 19.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.96 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!