Кутии
Вентилатор Noctua 140mm NF-P14s-redux-900
17.00 €
/ 33.25 лв.
Спечели 17 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 17928
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-P14s-redux-900 |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 900 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 49.26 CFM / 83.7 m3/h |
| Ниво на шум | 13.2 dBA |
| Ампераж (A) | 0.07 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.85 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!