Кутии
Вентилатор Noctua 200x200x30mm 5V NF-A20-5V-PWM
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17189
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A20-5V-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 200 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 200 x 200 x 30 mm |
| Обороти на вентилатора | 350-800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 86.46 CFM / 146.9 m3/h |
| Ниво на шум | 18.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.17 A |
| Волтаж | 5 V |
| Мощност (W) | 0.85 W |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Конектори | USB; 4 pin PWM |
| Включени аксесоари | 30см удължителен кабел; NA-AV3 анти-вибрационни крепежи; USB захранващ адаптер; OmniJoin адаптер; Винтове |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | Дупки за монтаж 154x154мм, 110x180мм, 170x170мм |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!