Кутии
Вентилатор Noctua 40x40x20mm - NF-A4x20-FLX
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17303
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A4x20-FLX |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 40 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 40 x 40 x 20 mm |
| Обороти на вентилатора | 3700-5000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 5.53 CFM / 9.4 m3/h |
| Ниво на шум | 14.9 dBA |
| Ампераж (A) | 0.05 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.6 W |
| Конектор | 3 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!