Кутии
Вентилатор Noctua 80mm 5V, PWM, USB - NF-A8-5V-PWM
18.00 €
/ 35.20 лв.
Спечели 18 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 18042
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A8-5V-PWM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 450-2200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 32.67 CFM / 55.5 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.37 mmH2O |
| Ниво на шум | 17.7 dBA |
| Волтаж | 5 V |
| Мощност (W) | 0.75 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150,000 |
| Конектори | 4 pin PWM; USB |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | 30см удължителен кабел NA-AV1 анти-вибрационни захвати; USB захранващ кабел; OmniJoin комплект; Болтове |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!