Кутии
Вентилатор Noctua 80mm NF-R8-redux-1800-PWM
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17367
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-R8-redux-1800-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 80 mm |
| Вид лагер | SSO Bearing |
| Размер [mm] | 80 x 80 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 325-1800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 31.37 CFM / 53.3 m3/h |
| Ниво на шум | 17.1 dBA |
| Ампераж (A) | 0.06 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.72 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Сив |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!