Кутии
Вентилатор Noctua 92mm NF-A9 PWM
20.00 €
/ 39.12 лв.
Спечели 20 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17476
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A9-PWM |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 92 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 92 x 92 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 400-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 46.44 CFM / 78.9 m3/h |
| Ниво на шум | 22.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.2 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Включени аксесоари | 4 анти-вибрационни крепежа; 4pin PWM Y-кабел; 30см удължителен кабел |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!