Кутии
Вентилатор Noctua NF-A12x25-PWM 120mm Fan chromax.black.swap - NF-A12x25-PWM.CH.BK.S
НАЙ-ПРОДАВАН
31.00 €
/ 60.63 лв.
Спечели 31 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 27647
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A12x25-PWM.CH.BK.S |
| Приложение | Охладител за кутия Охладител за радиатор |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 450-2000 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 102.1 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.34 mm H₂O |
| Ниво на шум | 22.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.14 A |
| Мощност (W) | 1.68 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!