Кутии
Вентилатор Noctua NF-A14x25 FLX 140mm
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28713
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A14x25-FLX |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 900-1200 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 67.9 |
| Макс. налягане (mm H2O) | 1.51 mm H₂O |
| Ниво на шум | 19.2 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.08 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.96 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150.000 h |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!