Кутии
Вентилатор Noctua NF-A14x25 ULN 140mm
25.00 €
/ 48.90 лв.
Спечели 25 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 28712
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A14x25-ULN |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 650 - 800 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 79.8 m³/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 0.69 mm H₂O |
| Ниво на шум | 11.9 dB(A) |
| Ампераж (A) | 0.03 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 0.36 W |
| Конектор | 3 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150.000 h |
| Цвят | Кафяв |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!