Кутии
Вентилатор Noctua NF-A14x25r G2 PWM 140mm
34.00 €
/ 66.50 лв.
Спечели 34 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48925
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A14x25r-G2-PWM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300 - 1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 91.59 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.56 mmH2O |
| Ниво на шум | 24.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.19 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.28 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Кафяв |
| Брой витла | 9 |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!