Кутии
Вентилатор Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black Fan 140mm
38.00 €
/ 74.32 лв.
Спечели 38 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61878
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 91.58 CFM / 155.6 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.56 mmH2O |
| Ниво на шум | 24.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.19 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 2.28 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
| Други | 4x NA-AV2 anti-vibration mounts Fan screws NA-EC1 30cm extension cable NA-YC1 4-pin PWM splitter cable Scope of delivery: Blade geometry: Progressive-Bend impeller Mounting hole spacing: 105x105 mm NA-RC16 Low-Noise Adaptor (L.N.A.) |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!