Кутии
Вентилатор Noctua NF-A15 HS-PWM 150mm Chromax.black.swap
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17260
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Продуктов код | NF-A15-HS-PWM.CH.BK.S |
| Тип | Вентилатор |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 150 x 140 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 300-1500 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 82.52 CFM / 140.2 m3/h |
| Ниво на шум | 24.6 dBA |
| Ампераж (A) | 0.13 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.56 W |
| Конектор | 4 Pin PWM |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Включени аксесоари | 8x NA-AVP3 черни антивибрационни подложки; 8x NA-AVP3 сини антивибрационни подложки; 8x NA-AVP3 зелени антивибрационни подложки; 8x NA-AVP3 червени антивибрационни подложки; 8x NA-AVP3 бели антивибрационни подложки; 8x NA-AVP3 жълти антивибрационни подложки; 4x винтове |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 72 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!